cover_sfi19.png

19th edition

of SFI IT Academic Festival

cover_sfi19.png

19th edition

2024

Przyszłość Aplikacji Mobilnych

Edition: 19th SFI Academic Festiwal

Date: April 6, 2024, 12:20 p.m.

Type: Lectures

Category: Mobile

cover_sfi19.png
Abstract

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii mobilnych, aplikacje mobilne stały się integralną częścią naszego codziennego życia. Jednakże, w obliczu szybko zmieniającego się krajobrazu technologicznego, kluczowym zadaniem dla projektantów i deweloperów jest zrozumienie i adaptacja się do przyszłych trendów. Ta prelekcja będzie skupiać się na przyszłości aplikacji mobilnych, analizując najnowsze innowacje i przewidując, jak będą one kształtować nasze doświadczenia mobilne w najbliższych latach.

Podczas prezentacji omówimy kilka kluczowych obszarów:

  • Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe w aplikacjach mobilnych: Jak AI i ML rewolucjonizują interakcję użytkownika i dostarczają spersonalizowane doświadczenia.
  • Rozszerzona rzeczywistość (AR) i wirtualna rzeczywistość (VR): Jak te technologie zmieniają sposób, w jaki postrzegamy i interagujemy ze światem, oraz jakie mają zastosowania w aplikacjach mobilnych.
  • Internet rzeczy (IoT) w aplikacjach mobilnych: Jak IoT przyczynia się do tworzenia inteligentnych ekosystemów, poprawiając nasze codzienne życie i doświadczenia mobilne.
  • Bezpieczeństwo i prywatność: W jaki sposób deweloperzy mogą zapewnić bezpieczeństwo i prywatność użytkowników w erze coraz bardziej skomplikowanych zagrożeń.

Przyjrzymy się także różnym przykładom zastosowania tych technologii w różnych dziedzinach, od e-commerce po opiekę zdrowotną. Celem tej prelekcji jest zainspirowanie uczestników do myślenia o przyszłości aplikacji mobilnych i przygotowanie ich do wyzwań i możliwości, które niesie ze sobą ten nieustannie zmieniający się obszar technologii.

Duration
60 min

Gold Sponsors