slide-1.original.jpg slide-2.original.jpg
17th SFI IT Academic Festival
17th edition cover

17th edition

2022

16.SFI nie w październiku :(

Aug. 6, 2020

fb_insta.png

Studencki Festiwal Informatyczny nie odbędzie się w październiku – zamiast tego planujemy organizować mniejsze spotkania i nadal nagrywać podcasty.


W czerwcu ogłosiliśmy nową, październikową datę 16 edycji naszego Festiwalu. Zakładaliśmy wtedy (podobnie jak wiele innych inicjatyw), że w nowym roku akademickim wrócimy na uczelnie i bezpiecznie się z Wami spotkamy. Niestety, ostatnie tygodnie pokazały, że pandemia zostanie z nami na dłużej. Ograniczenia dotyczące wydarzeń nie pozwoliłyby nam przygotować Festiwalu w takiej skali, jaką znacie z poprzednich edycji. W związku z tym ze smutkiem podjęliśmy decyzję, że 16. SFI nie odbędzie się w październiku.

Nie oznacza to, że przestajemy działać – wciąż jesteśmy pełni energii! Chcemy nadal umożliwiać Wam zdobywanie wiedzy z różnych dziedzin informatyki i ułatwiać kontakt z osobami z branży.

Dopóki pandemia nie minie, skupimy się na organizowaniu mniejszych wydarzeń, na których będziemy w stanie zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Nadal będziemy też nagrywać podcasty.

Mamy nadzieję, że rozumiecie powody naszej decyzji.
Do zobaczenia (i usłyszenia) już wkrótce!