elegancki plakat komputerowcy
18th SFI IT Academic Festival
bener_18.jpg

18th edition

2023

16.SFI nie w październiku :(

Aug. 6, 2020

fb_insta.png

Studencki Festiwal Informatyczny nie odbędzie się w październiku – zamiast tego planujemy organizować mniejsze spotkania i nadal nagrywać podcasty.


W czerwcu ogłosiliśmy nową, październikową datę 16 edycji naszego Festiwalu. Zakładaliśmy wtedy (podobnie jak wiele innych inicjatyw), że w nowym roku akademickim wrócimy na uczelnie i bezpiecznie się z Wami spotkamy. Niestety, ostatnie tygodnie pokazały, że pandemia zostanie z nami na dłużej. Ograniczenia dotyczące wydarzeń nie pozwoliłyby nam przygotować Festiwalu w takiej skali, jaką znacie z poprzednich edycji. W związku z tym ze smutkiem podjęliśmy decyzję, że 16. SFI nie odbędzie się w październiku.

Nie oznacza to, że przestajemy działać – wciąż jesteśmy pełni energii! Chcemy nadal umożliwiać Wam zdobywanie wiedzy z różnych dziedzin informatyki i ułatwiać kontakt z osobami z branży.

Dopóki pandemia nie minie, skupimy się na organizowaniu mniejszych wydarzeń, na których będziemy w stanie zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Nadal będziemy też nagrywać podcasty.

Mamy nadzieję, że rozumiecie powody naszej decyzji.
Do zobaczenia (i usłyszenia) już wkrótce!

Golden sponsors

Silver sponsors

Sponsors

Honorary patrons

Media partners