KSAF7874.jpg komputerowcy
18th SFI IT Academic Festival
bener_18.jpg

18th edition

2023

Katarzyna Milenkiewicz

Katarzyna Milenkiewicz.jpg
About me

Product Manager z krwi i kości z dobrą ręką do ludzi oraz sporym doświadczeniem w fintechach i technologiach internetowych. Poza tym moderator Design Thinking oraz strażnik-tropiciel UX na wysokim poziomie.

Zaczynała od PR-u i marketingu internetowego, jednak jej ciekawość życia co właściwie się znajduje w tej bardziej ścisłej, backendowo- frontendowej warstwie doprowadziły ją do bycia tak zwanym “Produktem”. Na przestrzeni lat miała okazję zdobywać doświadczenie od najlepszych w swoim fachu w branżach takich jak finanse, ubezpieczenia, motoryzacja, luksusowe AGD czy w branży kosmetycznej.

Dosłownie wszędzie jej kluczowym zadaniem było maksymalizowanie osiągania najwyższej satysfakcji i użyteczności dla końcowych klientów w duchu Product-Led Growth. Zgłębić temat użytkowników pomógł jej dalej SWPS, gdzie ukończyła User Experience Design, a następnie zainspirowana metodą Design Thinking, została jej moderatorem. Obecnie na co dzień korzysta z poznanych technik rozwiązując złożone problemy ludzkie i produktowe. A robi to zwinnie, no wiecie “Agile!”

Branża finansowa nie stanowi dla niej wyzwania, bo spędziła w niej ładnych parę lat budując przeróżne aplikacje służące użytkownikom po dziś dzień. Ma na koncie platformy, które zdobywały nagrody Polish Project Excellence Award, czy ponad 10 mln dotacji na rozwój ekosystemu biometrycznego.

Obecnie realizuje się jako Senior Product Manager w globalnej firmie Stonex projektując produkt, który porwie serca traderów od pierwszego spojrzenia do aktywnego tradowania na Forex.com czy CityIndex. Jest też zaangażowana w inicjatywy związane ze zwinnością (Agile Community) i zarządzaniem zespołami w IT (Leadership Community). W wolnym czasie można ją spotkać w kuchni oraz….na kanapie z książką w ręku lub jodze! Jakiś produktowo-ludzki problem do rozwiązania? Dzwońcie po Kasię!

Golden sponsors

Silver sponsors

Sponsors

Honorary patrons

Media partners