slide-1.original.jpg slide-2.original.jpg
16. Studencki Festiwal Informatyczny
16 edition cover

16 edycja

2021

16.SFI przeniesione na październik 2020

11 marca 2020

robot-strona.png

Kochani!

Wczoraj wieczorem (10.03) podjęliśmy decyzję o przeniesieniu 16 edycji Studenckiego Festiwalu Informatycznego na październik 2020. 

Przez ostatnie dni walczyliśmy, aby Festiwal odbył się zgodnie z planem. Jeszcze w zeszłym tygodniu zakładaliśmy, że uda nam się spotkać od 26 do 28 marca. Niestety, w obliczu pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej oraz faktu, że wiele uczelni odwołuje zajęcia, a firmy przechodzą na pracę zdalną, uznaliśmy, że nie możemy ryzykować zdrowia naszych uczestników, prelegentów i partnerów. Decyzja ta wiąże się ze stratami finansowymi, wierzymy jednak, że na ten moment to najlepsze rozwiązanie.

W ciągu minionych 9 miesięcy ponad 60 organizatorów – studentów kół informatycznych z 4 krakowskich uczelni (AGH, UJ, PK, UEK) – starało się stworzyć dla Was najfajniejszy festiwal IT w Polsce. Odbyliśmy mnóstwo spotkań, napisaliśmy tysiące linijek kodu, wymieniliśmy setki maili z prelegentami, sponsorami i kontrahentami, stworzyliśmy dziesiątki grafik. To wszystko NIE pójdzie na marne, bo i tak spotkamy się na 16 edycji – jeszcze w tym roku. 

Dziękujemy Wam za wsparcie i żywe zainteresowanie naszym Festiwalem.

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami (np. nowym terminem 16.SFI) zapiszcie się do naszego newslettera: newsletter.sfi.pl/

Obserwujcie też nasze profile w social mediach: Facebooku, Instagramie i Twitterze. Postaramy się przygotować dla Was coś, co umili Wam czekanie! 

Do zobaczenia na 16 edycji, już w październiku 2020!

Organizatorzy 16.SFI
Koło Studentów Informatyki UJ
Koło Naukowe Informatyki PK
Koło Naukowe i::team UEK
Koło Naukowe BIT AGH

PS. Wobec wielu pytań, jakie w ostatnich dniach do nas kierowaliście, przypominamy, że SFI nie organizuje żadna uczelnia, ale studenci z 4 kół naukowych, które podpisały porozumienie o wspólnej organizacji Festiwalu. Pomaga nam Fundacja Academica, która zajmuje się sprawami prawnymi i księgowymi. 

Sponsorzy

Patroni honorowi

Patroni medialni