cover_sfi19.png

19 edycja

Studenckiego Festiwalu Informatycznego

cover_sfi19.png

19 edycja

2024

16. Studencki Festiwal Informatyczny

22 marca 2021

16SFI.png

Studencki Festiwal Informatyczny to 3 dni wykładów i warsztatów, podczas których możecie zgłębić różne dziedziny informatyki i zdobyć wiedzę od praktyków z wieloletnim doświadczeniem. W tym roku tematyka prelekcji została podzielona na 6 ścieżek: game development, web development, cyberbezpieczeństwo, software development, sztuczna inteligencja oraz computer science.

16 edycja będzie pierwszą w naszej historii, która odbędzie się całkowicie online! Udział w wydarzeniu, jak zawsze, jest darmowy i nie wymaga rejestracji (poza warsztatami, na które obowiązują zapisy). Każdy może uczestniczyć w wykładach i warsztatach - niezależnie od wieku czy wykształcenia.

Wśród potwierdzonych już prelegentów są m.in. Andrzej Mazur, Maciek Korsan, Marcin Moskala oraz Anna Konopka. A na stronie znajdziecie już pełną agendę!

Oprócz corocznych wykładów i warsztatów przygotowujemy TechWars - dwaj programiści stworzą w tym samym czasie tę samą aplikację w dwóch różnych technologiach programowania.

16. Studencki Festiwal Informatyczny odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2021 online. Wykłady będą transmitowane na Facebooku @sfikraków oraz YouTube.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco!

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy podstawowi

Patroni honorowi

Patroni medialni

Instytucje wspierające