slide-1.original.jpg slide-2.original.jpg
17. Studencki Festiwal Informatyczny
17th edition cover

17 edycja

2022

Zostań organizatorem!

O Studenckim Festiwalu Informatycznym słów kilka

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodowym wydarzeniem organizowanym od 2005 r. przez studentów i dla studentów. Co roku w Krakowie jednoczy on pochodzących z Polski i świata informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji.

Festiwal każdorazowo gości wybitne i znane w środowisku IT osobistości. Uczestnicy mają możliwość wysłuchania prowadzonych przez nich prelekcji, czy wzięcia udział w warsztatach kształtujących praktyczne umiejętności. Różnorodność poruszanych tematów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zaczerpnąć nieco z doświadczenia mistrzów, wzbogacając tym samym własną wiedzę teoretyczną nabytą w trakcie studiów.

Kim jesteśmy?

Do zorganizowania tak dużego wydarzenia jakim jest SFI, potrzebna jest drużyna, która wspólnymi siłami będzie w stanie stawić czoła każdemu zadaniu przed oraz w trakcie festiwalu.

Całe przedsięwzięcie jest tworzone przez pełnych pasji, energii oraz zapału ludzi.

Może się wydawać, że organizacja tak dużego wydarzenia to trudna sprawa – i właściwie to prawda! Ale zanim się przestraszysz, zapoznaj się z opisami naszych pięciu zespołów i zobacz jak dobrze możesz się z nami bawić i jak wiele nauczyć!

Działamy w 5 zespołach


Dlaczego warto zaangażować się w SFI?

Organizowanie SFI to wielka przygoda, podczas której nawiążesz wiele znajomości i zdobędziesz mnóstwo doświadczeń! Poznasz wiele osób, które poświęcają swój czas, aby razem tworzyć coś wielkiego.

Podczas współpracy z prelegentami, sponsorami czy partnerami będziesz mieć okazję doskonalić swoje umiejętności miękkie – oczywiście przy naszym wsparciu! Nauczysz się też korzystać z narzędzi takich jak Jira czy Confluence, co na pewno przyda Ci się w pracy! Będziesz też mieć okazję nawiązać kontakty z pracownikami branży IT, dzięki czemu łatwiej znajdziesz pierwszą (albo kolejną!) pracę.

Zależnie od tego w którym zespole będziesz pracować, nauczysz się wielu praktycznych rzeczy takich jak programowania, efektywnej współpracy, kreowania wizerunku marki czy rozliczanie dofinansowania.

Chcesz rozpocząć tą niesamowitą przygodę?
Czekamy właśnie na Ciebie!

Zgłaszam się!