Tydzień z gamedevem | Studencki Festiwal Informatyczny

16. Studencki Festiwal Informatyczny

- 2021 |
16 edycja 2021

Tydzień z gamedevem

Tydzień z gamedevem to wydarzenie, podczas którego każdego dnia otrzymacie dawkę gamedevowych informacji. Przybliżymy Wam m.in. sposób pracy niezależnych i komercyjnych studiów gier i błędy często popełniane przez programistów. Nie zabraknie też warsztatów i konkursu z nagrodami. A to wszystko – jak zawsze – za darmo!

Agenda (może ulec drobnym zmianom):

7 grudnia (poniedziałek)

Konrad KlocekKrótki wykład o błędach” – wykład.
Abstrakt: Pomimo rosnących budżetów produkcyjnych, lat doświadczeń, lepszej technologii, w grach ciągle mamy dużo błędów różnych rodzajów. Jak możemy zrobić by było lepiej? Czy pisanie testów wszystko załatwia? Dlaczego jednak tak rzadko się je pisze?
Godzina: 18:30
Miejsce: Facebook SFI

9 grudnia (środa)

Konrad Klocek, Marek Markuszewski, Andrzej Mazur, Artur Pereć, Jacek WyszyńskiGame development w dwóch odsłonach: indie vs corporate” – panel dyskusyjny.
W jaki sposób praca w dużym zespole różni się od tworzenia gier indie w niewielkim zespole? Jakie są ich wady i zalety? Na co kładzie się nacisk w obu sytuacjach?
Godzina: 18:00
Miejsce: Facebook SFI

12 grudnia (sobota)

Klaudia Dobrogojska, Maciej DąbrowskiPrzyspiesz tworzenie poziomów w Unity z wykorzystaniem Tilemap” – warsztat.
W trakcie warsztatu dowiesz się, jak w szybki i efektywny sposób stworzyć własne poziomy. Warsztat zakończysz posiadając grywalną grę z zaprojektowanym przez siebie poziomem.
Godzina: 11:00
Miejsce: Discord
Na to wydarzenie obowiązują zapisy: https://warsztaty.sfi.pl/

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, żeby być na bieżąco i niczego nie przegapić!