cover_sfi19.png

19th edition

of SFI IT Academic Festival

cover_sfi19.png

19th edition

2024

Sławomir Procelewski

Slawomir Procelewski
About me

Slawomir Procelewski jest Product Ownerem w DATEV eG w Norymberdze. Przez ponad 20 lat swojej kariery w firmie pełnił różne role: programisty, scrum mastera i product ownera, ale zawsze fascynowały go sposoby, w jakie technologia może rewolucjonizować nasze codzienne życie.

Po ukończeniu studiów informatycznych we Wrocławiu, Slawomir zdecydował się na pracę w DATEV, wiodącej niemieckiej firmie informatycznej, gdzie rozpoczął swoją karierę jako inżynier oprogramowania. Szybko wykazał się umiejętnościami programistycznymi i wkrótce awansował na stanowisko kierownika zespołu inżynierów pracujących nad innowacyjnymi projektami.

Dzięki swojemu międzynarodowemu doświadczeniu Slawomir biegle posługuje się językiem polskim, niemieckim i angielskim. Pozwala mu to nawiązywać kontakty z kolegami i klientami z różnych stron świata oraz być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży technologicznej w różnych krajach i kulturach.

Pasja Slawomira do technologii wykracza poza jego życie zawodowe. W wolnym czasie uwielbia eksplorować nowe gadżety IoT, odkrywając nowe sposoby, w jakie połączone urządzenia mogą zmieniać nasze domy i społeczności. Lubi majsterkować przy urządzeniach IoT i eksperymentować z różnymi konfiguracjami, aby zoptymalizować ich działanie.

Unikalne połączenie wiedzy technicznej i perspektywy międzynarodowej czyni go cennym aktywem w świecie technologii, a on sam zawsze jest gotów eksplorować nowe sposoby wykorzystania technologii w celu pozytywnego wpływu na świat.

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy podstawowi

Patroni honorowi

Patroni medialni

Instytucje wspierające